Právní předpisy

Pokud nemáte čas sledovat změny legislativy a jejich uplatnitelnost ve vaší organizaci, nabízíme vám tyto služby:

Přehledy obsahují výčet národní legislativy i přímo uplatnitelné předpisy EU s vyznačením aktuálních změn (nové, zrušené nebo novelizované předpisy) a jejich účinnosti. Přehledy jsou vybaveny přímými hypertextovými odkazy na aktuální znění právních předpisů na portálu veřejné správy.

Přehledy jsou aktualizovány v čtvrtletních intervalech a jsou v elektronické podobě zpřístupněny v účtu klienta na těchto webových stránkách. O každé aktualizaci přehledu je klient informován emailem. Klient má ve svém účtu zajištěn přístup ke všem přehledům za období, kdy byl jejich odběratelem. Přehledy si může v účtu prohlížet nebo je stahovat či tisknout.

Průvodce legislativou zahrnuje průběžné informování o změnách právních předpisů v uvedených oblastech. K novým či novelizovaným právním předpisům jsou nejpozději do 10 dnů po zveřejnění zpracovány stručné přehledy základních změn.

Průvodci jsou zpřístupněni v elektronické podobě v účtu klienta na těchto webových stránkách. O vydání nových průvodců je klient informován emailem. Klient má ve svém účtu zajištěn přístup ke všem průvodcům za celé období, kdy byl jejich odběratelem. Průvodce si může v účtu prohlížet nebo je stahovat či tisknout.

Tyto audity vám pomůžou předejít „problémům“ při kontrolách kontrolních orgánů včetně případných sankcí. Zároveň mohou sloužit i jako hodnocení souladu s právními požadavky podle norem ISO 14001 a OHSAS 18001. Výstupem z auditu je přehledně zpracovaná zpráva s odkazy na právní požadavky a popisem jejich plnění, případně stanovení doporučení, jak odstranit zjištěné nedostatky.Objednávkový formulář na průvodce a přehledy

Nejprve se prosím přihlašte nebo zaregistrujte, děkujeme.
Přehled právních předpisů BOZP a PO
Přehled právních předpisů životního prostředí
Přehled právních předpisů v oblasti kvality (QMS)
Průvodce legislativou životního prostředí
Průvodce legislativou BOZP
0 Kč

Po odeslání objednávky, vám bude zaslána faktura a po jejím uhrazení vám bude služba zprovozněna ve vašem účtu…

K problematice právních předpisů nabízíme řadu školení.

Rovněž nabízíme zpracování řídící dokumentace k plnění právních předpisů (např. směrnice pro ochranu životního prostředí, pro nákladní s odpady, směrnice BOZP apod.).

Nabídku služeb v oblasti plnění legislativy najdete pod záložkou podniková ekologie a BOZP a PO.

Reference

Skanska
České dráhy
Strabag
Prima Strakonice
MetroStav

Nenašli jste konkrétní typ školení, službu nebo řešení určitého problému? Neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře a připravíme Vám nabídku dle Vašich požadavků… „VZÁJEMNÁ SPOLUPRÁCE NÁS POSUNUJE DOPŘEDU“

Kontakt

EQ Servis s.r.o.
společnost s ručením omezeným

Na Kopečku 500/3,
669 02 Znojmo

27666140
DIČ
CZ27666140
Číslo účtu:
2000347230/2010 (Fio banka)


ISO 9001 ISO 14001
LEGISLATIVA OHSAS 18001
KOORDINÁTOR BOZP EIA ŠKOLENÍ
PODNIKOVÁ EKOLOGIE QMS
AUDITY EMS BOZP
Mgr. Zdeňka Achrerová Hybšová
jednatelka, odborný poradce
00420 / 777 169 166
hybsova@eqservis.cz
Ing. Ondřej Lazárek
odborný poradce
00420 / 774 423 766
lazarek@eqservis.cz
Ing. Ivar Achrer
auditor a koordinátor BOZP
00420 / 776 046 469
achrer@eqservis.cz
Alena Šálková
asistentka